schedule
Rezervacije učilnic
menu
Meni
Jezik
arrow_drop_down
account_circle
Prijava
search
close
Slovenščina
Angleščina
home
Začetna stran urnikov
schedule
Kombiniran pogled
border_color
Rezervacije učilnic
event_available
Proste učilnice
print
Natisni stran
history
Izberi semester
bug_report
Prijava napake
help
Navodila in pomoč
public
Spletna stran fakultete
Nove rezervacije lahko naredite prek
urejevalnika
.
6. maj – 12. maj 2024
ponedeljek, 6. maj
3.05
, 08:00–20:00,
Sergio Cabello
, KARST
3.07
, 08:00–10:00,
Darja Govekar-Leban
, 1 izpit
(
Parcialne diferencialne enačbe (PRA-PDE)
)
F6
, 08:00–10:00,
Matija Vidmar
, AM nadomeščanje
(
Aktuarska matematika (FIN2-AM)
)
3.06
, 09:00–10:00,
Marko Kandić
, Predavanje Leiden
3.12
, 09:00–11:00,
Tomaž Košir
, raziskovalno delo
F2
, 09:00–10:00,
Ema Češek
, 2. test pri APG
(
Afina in projektivna geometrija (MAT-APG)
)
Kuščerjev seminar
, 09:00–10:00,
Peter Križan
, zagovor teme
(
Podiplomski seminar (PODSEM)
)
3.06
, 10:00–12:00,
Janoš Vidali
, Prenos vaj preko Zooma
(
Operacijske raziskave (FIN-OR)
)
F2
, 10:00–11:00,
Franc Perdih
, seminar FIZ 1.stopnja, 1. letnik
(
Kemija II (KEM2)
)
VFP
, 10:00–12:00,
Matija Vidmar
, AM nadomeščanje
(
Aktuarska matematika (FIN2-AM)
)
F3
, 12:00–13:00,
Tomaž Rejec
, ogled izpita
(
Fizika trdne snovi (FTS)
)
3.06
, 14:00–15:00,
Matija Vidmar
, VRiS nadomeščanje
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
2.05
, 15:00–16:00,
Matija Vidmar
, VRiS nadomeščanje
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
MFP
, 15:00–17:00,
Denis Arčon
, Specialisticni seminar iz eksperimentalne fizike
(
Specialistični seminar iz eksperimentalne fizike (SSEF)
)
help
Sejna soba J21
, 15:00–16:00,
Lucia Jamnik
, 4. redna seja Strokovnega sveta založbe FMF
3.04
, 16:00–17:00,
Matija Vidmar
, VRiS nadomeščanje
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
F5
, 16:00–18:00,
Peter Križan
, zagovor teme
(
Podiplomski seminar (PODSEM)
)
P.02
, 16:00–18:00,
Janez Bernik
, Diplomski seminar
(
Diplomski seminar (FIN-DS)
)
3.06
, 17:00–20:00,
Matija Vidmar
, VRiS nadomeščanje
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
help
3.07
, 17:00–20:00,
Sašo Strle
, Algebraična topologija 2 -- predavanja
(
Algebraična topologija 2 (MAT2-ALGTOP2)
)
help
2.02
, 18:00–20:00,
Emil Žagar
, Srečanje s profesorji in asistenti
(
Matematični seminar (MAT2-SEM)
)
torek, 7. maj
3.05
, 08:00–20:00,
Sergio Cabello
, KARST
help
3.11
, 08:00–10:00,
Alex Simpson
, Projektnka delavnica
(
Izbrana poglavja iz računalniške matematike / Logika v računalništvu (IPRM/LVR)
)
help
Sejna soba J21
, 08:00–11:00,
Barbara Dorić
, RR
1.02
, 09:00–10:00,
Sandra Murić
, Razgovori NS
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
F8
, 10:00–12:00,
Katja Gosar
, 3. kolokvij iz Moderne fizike (Aplikativna fizika)
(
Moderna fizika (MOF)
)
F6
, 12:00–14:00,
Dunja Fabjan
, Sestanek astronomske skupine
help
Kuščerjev seminar
, 12:00–13:00,
Gregor Skačej
, Ustni izpiti iz STD
(
Statistična termodinamika (STD)
)
help
1.02
, 13:00–19:00,
Sergio Cabello
, KARST delavnica
1.01
, 14:00–17:00,
Bernarda Golob Hribar
, Odprta znanost
3.06
, 14:00–15:00,
Urban Jezernik
, Reading group
MFP
, 15:00–17:00,
Rainer Kaltenbaek
, Kaltenbaek
F7
, 16:00–18:00,
Denis Arčon
, Specialisticni seminar iz eksperimentalne fizike
(
Specialistični seminar iz eksperimentalne fizike (SSEF)
)
F1
, 17:00–19:00,
Gregor Skačej
, Izpi iz TOTP (fizika)
(
Teor. osnove tisk. procesov (NTF) (TOTP NTF)
)
sreda, 8. maj
1.01
, 07:00–09:00,
Miran Černe
, Ana2b - rezervacija za nadomeščanja
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
Triglav
, 08:00–17:00,
Marko Bijuklić
, Excel tečaj - strokovne službe UL FMF
Sejna soba J21
, 10:00–12:00,
Martin Čopič
,
Irena Drevenšek Olenik
,
Gašper Kokot
,
Boris Majaron
,
Alenka Mertelj
,
Natan Osterman
,
Andrej Petelin
,
Izidor Straus
,
Mojca Vilfan
,
Marko Zgonik
, Sestanek programske skupine P1-0192
F6
, 11:00–12:00,
Gregor Skačej
, Ustni izpiti iz STD
(
Statistična termodinamika (STD)
)
3.10
, 13:00–16:00,
Marjetka Knez
,
Ada Sadl
, Računalniške vaje NM2
(
Numerične metode 2 (FIN-NM 2)
)
1.02
, 14:00–16:00,
Janez Bernik
, Diplomski seminar FM
(
Diplomski seminar (FIN-DS)
)
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Anton Ramšak
, siquid
F3
, 15:00–17:00,
Denis Arčon
, Specialisticni seminar iz eksperimentalne fizike
(
Specialistični seminar iz eksperimentalne fizike (SSEF)
)
3.10
, 18:00–20:00,
Matjaž Zaveršnik
, Kolokvij UVP
(
Uvod v programiranje (MAT-UVP)
,
Uvod v programiranje (FIN-UVP)
)
3.11
, 18:00–20:00,
Matjaž Zaveršnik
, Kolokvij UVP
(
Uvod v programiranje (MAT-UVP)
,
Uvod v programiranje (FIN-UVP)
)
3.12
, 18:00–20:00,
Matjaž Zaveršnik
, Kolokvij UVP
(
Uvod v programiranje (MAT-UVP)
,
Uvod v programiranje (FIN-UVP)
)
help
F1
, 18:00–20:00,
Timotej Lemut
, Podjetniški klub FMF
P.01
, 18:00–20:00,
Matjaž Zaveršnik
, Kolokvij UVP
(
Uvod v programiranje (MAT-UVP)
,
Uvod v programiranje (FIN-UVP)
)
P.02
, 18:00–20:00,
Matjaž Zaveršnik
, Kolokvij UVP
(
Uvod v programiranje (MAT-UVP)
,
Uvod v programiranje (FIN-UVP)
)
četrtek, 9. maj
3.04
, 08:00–20:00,
Sergio Cabello
, KARST
help
Sejna soba J21
, 08:00–11:00,
Barbara Dorić
, RR
help
1.02
, 11:00–17:00,
Sergio Cabello
, KARST delavnica
F4
, 12:00–14:00,
Eva Štokelj
, Izpit zdravstvena fizika
(
Zdravstvena fizika (ZFI)
)
F8
, 13:00–14:00,
Anja Jug
, Tutorstvo
F8
, 14:00–15:00,
Jakob Dežman
,
Luka Santelj
, Tutorstvo Matematika 3
MFP
, 14:00–16:00,
Miha Ravnik
, Predvanje obisk Leiden studenti
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
3.07
, 15:00–17:00,
Jure Kališnik
, Izbrana poglavja iz topologije
2.03
, 17:00–20:00,
Gregor Šega
, Izpit VR2
(
Verjetnost 2 / Verjetnost (VER2)
)
help
3.07
, 17:00–18:00,
Jure Kališnik
, Izbrana poglavja iz topologije
VFP
, 17:00–19:00,
Tomaž Rejec
(
Matematična fizika I (MF1)
)
petek, 10. maj
2.02
, 08:00–09:00,
Gregor Šega
, Vaje ViS
(
Verjetnost in statistika (FIN-VERINSTAT)
)
Triglav
, 08:00–17:00,
Marko Bijuklić
, Excel tečaj - strokovne službe UL FMF
help
1.08
, 09:00–11:00,
Tomaž Košir
, raziskovalno delo
2.02
, 09:00–10:00,
Gregor Šega
, Vaje ViS
(
Verjetnost in statistika (FIN-VERINSTAT)
)
3.07
, 09:00–14:00,
Sergio Cabello
,
Vesna Iršič
, KARST delavnica
Kuščerjev seminar
, 09:00–12:00,
Anja Jug
, Zagovor magisterija JOZIČ
1.01
, 10:00–11:00,
Martin Raič
, Nadomestni termin za seminar iz časovnih vrst
(
Časovne vrste (FIN2-ČV)
)
1.02
, 10:00–13:00,
Primož Potočnik
, Sesatenek raziskovalne skupine CIMM
(
()
)
3.06
, 10:00–12:00,
Klemen Šivic
, Magistrski izpit
3.07
, 10:00–12:00,
Martin Raič
, Nadomestni termini za seminar
(
Časovne vrste (FIN2-ČV)
)
Kuščerjev seminar
, 12:00–13:00,
Primož Ziherl
, izpiti pri BMCT
(
Biofizika membran, celic in tkiv (BMCT)
)
VFP
, 16:00–18:00,
Tomaž Rejec
, 2. pisni izpit
(
Kvantna mehanika (KM)
)
3.10
, 17:00–19:00,
Tadej Kanduč
,
Emil Žagar
, Kviz za Mat. modeliranje
3.11
, 17:00–19:00,
Tadej Kanduč
,
Emil Žagar
, Kviz za Mat. modeliranje
13. maj – 19. maj 2024
ponedeljek, 13. maj
1.02
, 08:00–10:00,
Barbara Dorić
, RR
Triglav
, 08:00–17:00,
Marko Bijuklić
, Excel tečaj - strokovne službe UL FMF
3.06
, 10:00–12:00,
Janoš Vidali
, Prenos vaj preko Zooma
(
Operacijske raziskave (FIN-OR)
)
F2
, 10:00–11:00,
Franc Perdih
, seminar FIZ 1.stopnja, 1. letnik
(
Kemija II (KEM2)
)
P.02
, 14:00–16:00,
Mojca Vilfan
, Nadomeščanje Optika predavanja
(
Optika (OPT)
)
MFP
, 15:00–17:00,
Denis Arčon
, Specilisticni seminar iz eksperimentalne fizike
(
Specialistični seminar iz eksperimentalne fizike (SSEF)
)
3.05
, 16:00–18:00,
Pavle Saksida
, Dolge predstavitve
(
Diplomski seminar (DISEM)
)
torek, 14. maj
help
3.05
, 09:00–11:00,
Jure Kališnik
, Geometrijski seminar
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
3.07
, 10:00–11:00,
Klemen Šivic
, Nadomeščanje predavanj
(
Izbrana poglavja iz algebre (IPAL)
)
F8
, 10:00–12:00,
Maruša Bradač
, Sestanek skupine M. Bradac
2.01
, 11:00–12:00,
Tomaž Košir
, Finančna matematika 1 - teoretični test
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
F6
, 12:00–14:00,
Dunja Fabjan
, Sestanek astronomske skupine
1.01
, 14:00–15:00,
Ajda Lemut
, Nadomeščanje LINALG
(
Linearna algebra (LINALG)
)
3.06
, 14:00–15:00,
Urban Jezernik
, Reading group
VFP
, 14:00–18:00,
Anja Godec-Milinković
,
Nina Rogelja
, Podelitev diplomskih listin
F7
, 16:00–18:00,
Denis Arčon
, Specialisticni seminar iz eksperimentalne fizike
(
Specialistični seminar iz eksperimentalne fizike (SSEF)
)
2.05
, 18:00–20:00,
Ganna Kudryavtseva
, 3. kolokvij Alg 2
(
Algebra 2 (MAT-ALG2)
)
VFP
, 18:00–19:00,
Anja Godec-Milinković
, Podelitev diplomskih listin
sreda, 15. maj
1.01
, 07:00–09:00,
Miran Černe
, Ana2b - rezervacija za nadomeščanja
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
P.01
, 09:00–10:00,
Ajda Lemut
, Nadomeščanje LINALG
(
Linearna algebra (LINALG)
)
Sejna soba J21
, 10:00–12:00,
Martin Čopič
,
Irena Drevenšek Olenik
,
Gašper Kokot
,
Boris Majaron
,
Alenka Mertelj
,
Natan Osterman
,
Andrej Petelin
,
Izidor Straus
,
Mojca Vilfan
,
Marko Zgonik
, Sestanek programske skupine P1-0192
3.07
, 12:00–14:00,
Klemen Šivic
, Nadomeščanje predavanj
(
Izbrana poglavja iz algebre (IPAL)
)
F1
, 12:00–14:00,
Simon Širca
, Ponedeljkov kolokvij, izredni termin
(
Ponedeljkov fizikalni kolokvij (PFK)
)
VFP
, 14:00–18:00,
Anja Godec-Milinković
,
Nina Rogelja
, Podelitev diplomskih listin
3.04
, 15:00–17:00,
Emil Žagar
, Predstavitev teme doktorske disertacije
F3
, 15:00–17:00,
Denis Arčon
, Specilisticni seminar iz eksperimentalne fizike
(
Specialistični seminar iz eksperimentalne fizike (SSEF)
)
help
3.07
, 16:00–18:00,
Ganna Kudryavtseva
, Zamenjava predavalnice: srečanje s profesorji
F2
, 16:00–19:00,
Aleksandar Kešeljević
, Izpit- Ekonomika in managent okolja
VFP
, 18:00–20:00,
Eva Šraj
, Fri kolokvij
četrtek, 16. maj
help
F4
, 12:00–13:00,
Gregor Skačej
, Ustni izpiti iz STD
(
Statistična termodinamika (STD)
)
3.12
, 13:00–15:00,
Matija Lokar
, Izpit P3
2.05
, 14:00–16:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, nadomeščanje predavanj
(
Analiza 1 (ANA1)
)
F8
, 14:00–15:00,
Jakob Dežman
,
Luka Santelj
, Tutorstvo Matematika 3
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
F4
, 16:00–18:00,
Peter Križan
, Podiplomski seminar - dodatni termin
(
Podiplomski seminar (PODSEM)
)
VFP
, 16:00–17:00,
Matej Kanduč
,
Nejc Košnik
, Izpit MF1
(
Moderna fizika I (MOF1)
)
petek, 17. maj
2.02
, 08:00–09:00,
Gregor Šega
, Vaje ViS
(
Verjetnost in statistika (FIN-VERINSTAT)
)
Triglav
, 08:00–17:00,
Marko Bijuklić
, Excel tečaj - strokovne službe UL FMF
2.02
, 09:00–10:00,
Gregor Šega
, Vaje ViS
(
Verjetnost in statistika (FIN-VERINSTAT)
)
1.02
, 10:00–13:00,
Primož Potočnik
, Sesatenek raziskovalne skupine CIMM
(
()
)
3.07
, 10:00–12:00,
Martin Raič
, Nadomestni termini za seminar
(
Časovne vrste (FIN2-ČV)
)
F7
, 10:00–12:00,
Katja Gosar
, 1. izpit iz Moderne fizika (Aplikativna fizika)
(
Moderna fizika (MOF)
)
20. maj – 26. maj 2024
ponedeljek, 20. maj
3.06
, 10:00–12:00,
Janoš Vidali
, Prenos vaj preko Zooma
(
Operacijske raziskave (FIN-OR)
)
F2
, 10:00–11:00,
Franc Perdih
, seminar FIZ 1.stopnja, 1. letnik
(
Kemija II (KEM2)
)
F4
, 11:00–14:00,
Miha Nemevšek
, Ustni izpiti Simetrije v fiziki
(
Simetrije v fiziki (SVF)
)
Triglav
, 13:00–16:00,
Marko Bijuklić
, Excel - nadaljevalni tečaj - strokovne službe
2.05
, 16:00–18:00,
Alex Simpson
, Kolokvij za predmet MANG
(
Matematično izražanje v angleškem jeziku (PRA-MIAJ)
)
3.05
, 16:00–18:00,
Pavle Saksida
, Dolge predstavitve
(
Diplomski seminar (DISEM)
)
F5
, 16:00–18:00,
Peter Križan
, zagovor teme
(
Podiplomski seminar (PODSEM)
)
torek, 21. maj
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
F8
, 10:00–12:00,
Maruša Bradač
, Sestanek skupine M. Bradac
F6
, 12:00–14:00,
Dunja Fabjan
, Sestanek astronomske skupine
1.01
, 14:00–17:00,
Bernarda Golob Hribar
, Odprta znanost
3.06
, 14:00–15:00,
Urban Jezernik
, Reading group
VFP
, 14:00–16:00,
Gregor Skačej
, 2. kolokvij iz Fizike 2
(
Fizika 2 (FIZ2)
)
2.05
, 16:00–18:00,
Blaž Jelenc
, 2. kolokvij ANA2 (IŠRM)
F1
, 17:00–19:00,
Primož Ziherl
, informativni dan za programe 2. stopnje na oF
sreda, 22. maj
1.01
, 07:00–09:00,
Miran Černe
, Ana2b - rezervacija za nadomeščanja
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
Sejna soba J21
, 10:00–12:00,
Martin Čopič
,
Irena Drevenšek Olenik
,
Gašper Kokot
,
Boris Majaron
,
Alenka Mertelj
,
Natan Osterman
,
Andrej Petelin
,
Izidor Straus
,
Mojca Vilfan
,
Marko Zgonik
, Sestanek programske skupine P1-0192
3.10
, 13:00–16:00,
Marjetka Knez
,
Ada Sadl
, Računalniške vaje NM2
(
Numerične metode 2 (FIN-NM 2)
)
help
Sejna soba J21
, 13:00–15:00,
Marko Bijuklić
, Senat UL FMF
VFP
, 14:00–16:00,
Bernarda Golob Hribar
, Pedagoška konferenca UL FMF
2.04
, 15:00–17:00,
Primož Moravec
, Predstavitev rezultatov disertacije Kovačević
F2
, 16:00–18:00,
Jaka Zaplotnik
, Kolokvij
(
Fizika (FKKT teh. var.) (FIZ FKKTT)
)
1.01
, 17:00–19:00,
Dejan Govc
, Izbrana Poglavja iz Matematike (IŠRM), Drugi kolokvij
(
Izbrana poglavja iz matematike (IŠRM-IPM)
)
F1
, 17:00–19:00,
Primož Ziherl
, informativni dan za studijske programe 2. stopnje na OF
četrtek, 23. maj
2.01
, 14:00–16:00,
Tomaž Rejec
,
Gregor Skačej
, 2. kolokvij
(
Fizika 1 (MAT-FIZ1)
)
2.05
, 14:00–16:00,
Tomaž Rejec
,
Gregor Skačej
, 2. kolokvij
(
Fizika 1 (MAT-FIZ1)
)
F4
, 14:00–16:00,
Peter Križan
, zagovor teme
(
Podiplomski seminar (PODSEM)
)
F8
, 14:00–15:00,
Jakob Dežman
,
Luka Santelj
, Tutorstvo Matematika 3
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
3.07
, 15:00–17:00,
Jure Kališnik
, Izbrana poglavja iz topologije
2.05
, 17:00–20:00,
Ajda Lemut
, 4. kolokvij LINALG
(
Linearna algebra (LINALG)
)
help
3.07
, 17:00–18:00,
Jure Kališnik
, Izbrana poglavja iz topologije
VFP
, 17:00–19:00,
Tomaž Rejec
(
Matematika IV (MAT4)
)
petek, 24. maj
Triglav
, 08:00–11:00,
Marko Bijuklić
, Excel - nadaljevalni tečaj - strokovne službe
1.02
, 10:00–13:00,
Primož Potočnik
, Sesatenek raziskovalne skupine CIMM
(
()
)
2.02
, 16:00–18:00,
Ganna Kudryavtseva
,
Lucijan Plevnik
, Kolokvij iz Algebre 1 (FM)
(
Algebra 1 (FIN-ALG1)
)
2.05
, 16:00–18:00,
Ganna Kudryavtseva
,
Lucijan Plevnik
, Kolokvij iz Algebre 1 (FM)
(
Algebra 1 (FIN-ALG1)
)
VFP
, 16:00–18:00,
Tomaž Rejec
(
Fizikalna merjenja I (FMER1)
)
2.01
, 18:00–20:00,
Tomaž Košir
,
Nika Novak
, 2. kolokvij FM1
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
2.05
, 18:00–20:00,
Tomaž Košir
,
Nika Novak
, 2. kolokvij FM1
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
27. maj – 2. junij 2024
ponedeljek, 27. maj
3.06
, 10:00–12:00,
Janoš Vidali
, Prenos vaj preko Zooma
(
Operacijske raziskave (FIN-OR)
)
F2
, 10:00–11:00,
Franc Perdih
, seminar
(
Kemija II (KEM2)
)
F4
, 12:00–14:00,
Igor Vaskivskyi
,
Mojca Vilfan
, Optika nadomeščanje vaje
(
Optika (OPT)
)
3.05
, 14:00–16:00,
Sergio Cabello Justo
, Zagovor doktorske disertacije - Dokyeesun
2.05
, 15:00–17:00,
Blaž Jelenc
, 4. kolokvij LINALG (PRA)
F5
, 16:00–18:00,
Peter Križan
, zagovor teme
(
Podiplomski seminar (PODSEM)
)
MFP
, 16:00–18:00,
Blaž Jelenc
, 4. kolokvij LINALG (PRA)
P.02
, 16:00–18:00,
Jaka Zaplotnik
, Kolokvij
(
Fizika (FKKT teh. var.) (FIZ FKKTT)
)
2.01
, 17:00–20:00,
Tomaž Košir
,
Nika Novak
, 2. kolokvij iz Finančne matematike 1
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
2.05
, 17:00–20:00,
Tomaž Košir
,
Nika Novak
, 2. kolokvij iz Finančne matematike 1
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
torek, 28. maj
help
Sejna soba J21
, 08:00–11:00,
Barbara Dorić
, RR
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
F8
, 10:00–12:00,
Maruša Bradač
, Sestanek skupine M. Bradac
F6
, 12:00–14:00,
Dunja Fabjan
, Sestanek astronomske skupine
3.06
, 14:00–15:00,
Urban Jezernik
, Reading group
sreda, 29. maj
1.01
, 07:00–09:00,
Miran Černe
, Ana2b - rezervacija za nadomeščanja
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
Triglav
, 08:00–11:00,
Marko Bijuklić
, Excel - nadaljevalni tečaj - strokovne službe
Sejna soba J21
, 10:00–12:00,
Martin Čopič
,
Irena Drevenšek Olenik
,
Gašper Kokot
,
Boris Majaron
,
Alenka Mertelj
,
Natan Osterman
,
Andrej Petelin
,
Izidor Straus
,
Mojca Vilfan
,
Marko Zgonik
, Sestanek programske skupine P1-0192
1.01
, 17:00–20:00,
Katarina Brilej
, Čaosvne vrste 1. izpit
(
Časovne vrste (FIN2-ČV)
)
2.04
, 17:00–20:00,
Katarina Brilej
, Časovne vrste 1. izpit
(
Časovne vrste (FIN2-ČV)
)
3.10
, 17:00–20:00,
Marjetka Knez
,
Ada Sadl
, 2.kviz NM2
(
Numerične metode 2 (FIN-NM 2)
)
3.11
, 17:00–20:00,
Marjetka Knez
,
Ada Sadl
, 2.kviz NM2
(
Numerične metode 2 (FIN-NM 2)
)
F1
, 17:00–19:00,
Peter Goričan
, 4.kolokvij Matematika 1
(
Matematika 1 (PRA-MAT1)
)
četrtek, 30. maj
F8
, 14:00–15:00,
Jakob Dežman
,
Luka Santelj
, Tutorstvo Matematika 3
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
2.01
, 15:00–17:00,
Jure Kališnik
, Kolokvij Analiza 1
2.05
, 15:00–17:00,
Jure Kališnik
, Kolokvij Analiza 1
F4
, 16:00–18:00,
Peter Križan
, Podiplomski seminar - dodatni termin
(
Podiplomski seminar (PODSEM)
)
2.05
, 17:00–20:00,
Sergio Cabello
,
Arjana Žitnik
, Optimizacijske metode (IŠRM) - 2. kolokvij
(
Optimizacijske metode (IŠRM-OM)
)
3.10
, 17:00–20:00,
Matija Lokar
, Izpit P3
VFP
, 17:00–19:00,
Tomaž Rejec
(
Matematična fizika I (MF1)
)
petek, 31. maj
Triglav
, 08:00–11:00,
Marko Bijuklić
, Excel - nadaljevalni tečaj - strokovne službe
2.02
, 09:00–10:00,
Gregor Šega
, Vaje ViS
(
Verjetnost in statistika (FIN-VERINSTAT)
)
1.02
, 10:00–13:00,
Primož Potočnik
, Sesatenek raziskovalne skupine CIMM
(
()
)
2.02
, 15:00–17:00,
Davorin Lešnik
, Uvod v geometrijsko topologijo, 2. kolokvij
(
Uvod v geometrijsko topologijo (MAT-UGT)
)
3.04
, 15:00–18:00,
Samed Bajrić
,
Arjana Žitnik
, TKK - 2. kolokvij
(
Teorija kodiranja in kriptografija (MAT-TKK)
)
3.05
, 15:00–18:00,
Samed Bajrić
,
Arjana Žitnik
, TKK - 2. kolokvij
(
Teorija kodiranja in kriptografija (MAT-TKK)
)
2.01
, 16:00–18:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Kolokvij AN2(FM)
2.01
, 16:00–18:00,
Gregor Šega
, Stat1 kolokvij
(
Statistika 1 (FIN-STA1)
)
2.05
, 16:00–18:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Kolokvij AN2(FM)
F1
, 16:00–18:00,
Janez Mrčun
, 2. kolokvij Matematika II
(
Matematika II (MAT2)
)
MFP
, 16:00–18:00,
Janez Mrčun
, 2. kolokvij Matematika II
(
Matematika II (MAT2)
)
VFP
, 16:00–18:00,
Janez Mrčun
, 2. kolokvij Matematika II
(
Matematika II (MAT2)
)
2.01
, 18:00–20:00,
Ema Češek
, 4. kolokvij MAT2
2.05
, 18:00–20:00,
Gregor Šega
, Kolokvij Stat1
(
Statistika 1 (FIN-STA1)
)
MFP
, 18:00–19:00,
Janez Mrčun
, 2. kolokvij Matematika II
(
Matematika II (MAT2)
)
VFP
, 18:00–20:00,
Tomaž Rejec
(
Fizika jedra in osnovnih delcev (FJOD)
)
3. junij – 9. junij 2024
ponedeljek, 3. junij
2.02
, 09:00–12:00,
Gregor Šega
, Vaje ViS
(
Verjetnost in statistika (FIN-VERINSTAT)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
, 1. izpit ANA2 (IŠRM)
F5
, 10:00–12:00,
Lara Ulčakar
, Nanofizika, Izpit 1B
(
Nanofizika (NANF)
)
MFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
VFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
help
3.04
, 12:00–14:00,
Dejan Govc
, Predavanje pri predmetu Izbrana Poglavja iz Topologije
(
Izbrana poglavja iz topologije (IPT-D)
)
F1
, 13:00–15:00,
Rok Dolenec
,
Sergej Faletič
,
Nastja Mahne
, Test Kako stvari delujejo.
(
Kako stvari delujejo? (KSD)
)
MFP
, 13:00–15:00,
Rok Dolenec
,
Sergej Faletič
,
Nastja Mahne
, Test Kako stvari delujejo.
(
Kako stvari delujejo? (KSD)
)
3.10
, 14:00–16:00,
Tadej Kanduč
,
Emil Žagar
, Kviz 2 za Mat. modeliranje
(
Matematično modeliranje (FIN-MM)
)
3.11
, 14:00–16:00,
Tadej Kanduč
,
Emil Žagar
, Kviz 2 za Mat. modeliranje
(
Matematično modeliranje (FIN-MM)
)
F4
, 14:00–16:00,
Jaka Zaplotnik
, popravni kolokvij
(
Fizika (FKKT teh. var.) (FIZ FKKTT)
)
VFP
, 14:00–16:00,
Davorin Lešnik
, Matematika 2 UNI NTF, 2. kolokvij
1.01
, 16:00–18:00,
Gregor Rus
, NTF Kolokvij
2.01
, 16:00–18:00,
Jan Rems
,
Gregor Šega
, OptMet kolokvij
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
2.05
, 16:00–18:00,
Jan Rems
,
Gregor Šega
, OptMet kolokvij
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
F2
, 16:00–19:00,
Stanislav Vrtnik
, 4. kolokvij
(
Fizika I (FIZ1)
)
VFP
, 16:00–18:00,
Igor Vaskivskyi
,
Mojca Vilfan
, 2. kolokvij Optika
(
Optika (OPT)
)
2.05
, 18:00–20:00,
Gregor Šega
, ViS kolokvij
(
Verjetnost in statistika (FIN-VERINSTAT)
)
torek, 4. junij
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
2.05
, 10:00–12:00,
Gregor Cigler
, Kolokvij AN2b
2.01
, 11:00–13:00,
Dejan Govc
, Izbrana Poglavja iz Matematike (IŠRM), Prvi izpit
(
Izbrana poglavja iz matematike (IŠRM-IPM)
)
3.06
, 12:00–14:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, seminar Larusson
(
Seminar za kompleksno analizo (SEM-KA)
)
1.01
, 16:00–18:00,
Sašo Strle
, Informativni dan za 2. in 3. stopnjo
sreda, 5. junij
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
1.01
, 09:00–12:00,
Jan Grošelj
, Numerično reševanje parcialnih diferencialnih enačb, pisni izpit
(
Numerično reševanje parcialnih diferencialnih enačb (MAT2-NRPDE)
)
F5
, 09:00–15:00,
Primož Ziherl
, nadomestni termin
2.01
, 10:00–12:00,
Gregor Cigler
,
Vesna Iršič
2.05
, 10:00–12:00,
Gregor Cigler
,
Vesna Iršič
2.01
, 12:00–15:00,
Ajda Lemut
, 1. izpit LINALG
(
Linearna algebra (LINALG)
)
VFP
, 12:00–14:00,
Marko Žnidarič
, izpit Fizika 1
(
Fizika 1 (MAT-FIZ1)
)
2.05
, 13:00–15:00,
Gregor Cigler
2.01
, 15:00–18:00,
Janoš Vidali
,
Arjana Žitnik
, Operacijske raziskave - 2. kolokvij in 1. izpit
(
Operacijske raziskave (FIN-OR)
)
2.05
, 15:00–18:00,
Janoš Vidali
,
Arjana Žitnik
, Operacijske raziskave - 2. kolokvij in 1. izpit
(
Operacijske raziskave (FIN-OR)
)
3.06
, 17:00–18:00,
Mihael Perman
, Informativni dan - doktorski študij statistike
3.07
, 17:00–18:00,
Mihael Perman
, Informativni dan - doktorski študij statistike
2.03
, 18:00–20:00,
Gregor Šega
, Izpit Verjetnost
(
Verjetnost (PRA-VER)
)
četrtek, 6. junij
2.05
, 08:00–10:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, teoretični izpit
(
Analiza 2 (IŠRM-ANA2)
)
3.06
, 09:00–13:00,
Andoni Zozaya
, Elementary number theory exam
(
Elementarna teorija števil (ETŠ)
)
2.01
, 10:00–12:00,
Matija Vidmar
, AM exam
(
Aktuarska matematika (FIN2-AM)
)
2.02
, 10:00–13:00,
Daniel Smertnig
,
Daniel Vitas
, 1. izpit iz TŠ
(
Teorija števil (TŠ)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Jan Rems
(
Teorija iger (TI)
)
3.05
, 10:00–12:00,
Tadej Kanduč
,
Bor Plestenjak
,
Ada Sadl
, 2.izpit NM1-FIN
(
Numerične metode 1 (NUM1)
)
3.07
, 10:00–12:00,
Alex Simpson
(
Matematično izražanje v angleškem jeziku (PRA-MIAJ)
)
VFP
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
, Matematika 2 NTF, 2. kolokvij
2.01
, 12:00–13:00,
Jan Rems
(
Teorija iger (TI)
)
2.05
, 12:00–15:00,
Arjana Žitnik
VFP
, 12:00–14:00,
Lara Ulčakar
, 1B izpit Klasična mehanika
(
Klasična mehanika (KLM)
)
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
petek, 7. junij
2.02
, 09:00–11:00,
Gregor Šega
, Izpit VR1
(
Verjetnost 1 (VER1)
)
3.04
, 09:00–13:00,
Primož Koželj
, 4. kolokvij, Fizika 2 APF
(
Fizika 2 (FIZ2)
)
F1
, 09:00–12:00,
Matjaž Gomilšek
(
Klasična fizika (KF)
)
MFP
, 09:00–12:00,
Matjaž Gomilšek
(
Klasična fizika (KF)
)
VFP
, 09:00–12:00,
Matjaž Gomilšek
(
Klasična fizika (KF)
)
2.03
, 10:00–13:00,
Primož Moravec
,
Andoni Zozaya
, Algebra 3, prvi rok
(
Algebra 3 (MAT-ALG3)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Arjana Žitnik
2.01
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
,
Lucijan Plevnik
, Kolokvij ALG1
2.05
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
,
Lucijan Plevnik
, Kolokvij ALG1
VFP
, 12:00–14:00,
Tomaž Rejec
, 1.B pisni izpit
(
Fizika trdne snovi (FTS)
)
2.05
, 14:00–17:00,
Arjana Žitnik
VFP
, 14:00–17:00,
David Dolžan
,
Boštjan Lemež
,
Gregor Rus
,
Gašper Žajdela
, Izpit Matematika (FFA)
10. junij – 16. junij 2024
ponedeljek, 10. junij
F4
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
F6
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.02
, 09:00–12:00,
Martin Raič
, Drugi izpit
(
Verjetnost z mero (VEM)
)
3.04
, 09:00–11:00,
Tadej Kanduč
, NMLSU izpit
F1
, 09:00–18:00,
Nejc Košnik
2.01
, 10:00–12:00,
Roman Drnovšek
,
Nika Novak
, Izpit iz Statistike
(
Statistika (PRA-STA)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Marjetka Knez
,
Ada Sadl
, 1.izpit NM2
(
Numerične metode 2 (FIN-NM 2)
)
F5
, 10:00–12:00,
Katja Strašek
, Izpit UBF
(
Uvod v biofiziko (BF mikro.) (UBF BFM)
)
MFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
VFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
F2
, 12:00–17:00,
Luka Leskovec
, EuroCC2 delavnica
VFP
, 16:00–18:00,
Klemen Kovač
, 2. kolokvij Moderna fizika II
(
Moderna fizika II (MOF2)
)
torek, 11. junij
F4
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
F6
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
3.05
, 09:00–12:00,
Alex Simpson
, 1. izpit predmeta KAR
(
Kardinalna aritmetika (KARAR)
)
3.10
, 09:00–12:00,
Matjaž Zaveršnik
, 2. izpit Računalniški praktikum (fiz)
3.11
, 09:00–12:00,
Matjaž Zaveršnik
, 2. izpit Računalniški praktikum (fiz)
3.12
, 09:00–12:00,
Matjaž Zaveršnik
, 2. izpit Računalniški praktikum (fiz)
F1
, 09:00–18:00,
Nejc Košnik
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
2.05
, 10:00–12:00,
Sašo Strle
(
Analiza 1 (ANA1)
)
F3
, 10:00–12:00,
Anja Jug
, FSD
F5
, 10:00–12:00,
Dunja Fabjan
(
Astronomija (ASTR)
)
sreda, 12. junij
F4
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
F6
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
2.01
, 09:00–11:00,
Martin Raič
, Četrti kolokvij in prvi računski izpit
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
2.02
, 09:00–11:00,
Martin Raič
, Četrti kolokvij in prvi računski izpit
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
3.04
, 09:00–11:00,
Matija Lokar
, Izpit Računalništvo 1
F1
, 09:00–18:00,
Nejc Košnik
F5
, 09:00–15:00,
Primož Ziherl
, nadomestni termin
VFP
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
VFP
, 12:00–14:00,
Peter Goričan
(
Matematika 1 (PRA-MAT1)
)
četrtek, 13. junij
F4
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
F6
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
F8
, 08:00–13:00,
Anton Ramšak
, ustni KM
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.05
, 09:00–11:00,
Jan Rems
,
Gregor Šega
,
Janoš Vidali
, 1. pisni izpit
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
3.10
, 09:00–12:00,
Matija Lokar
, Izpit P3
F1
, 09:00–18:00,
Nejc Košnik
VFP
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
VFP
, 10:00–13:00,
Blaž Jelenc
2.01
, 11:00–13:00,
Jan Rems
,
Gregor Šega
,
Janoš Vidali
, 1. izpit iz teorije
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
2.05
, 11:00–13:00,
Jan Rems
,
Gregor Šega
,
Janoš Vidali
, 1. izpit iz teorije
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
2.01
, 14:00–17:00,
Jan Rems
, Izpit
(
Statistika (MAT-STA)
)
2.05
, 14:00–17:00,
Jure Kališnik
, 1. pisni izpit iz Analize 1
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
petek, 14. junij
F4
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
F6
, 08:00–18:00,
Tomaž Zwitter
, PHOEBE delavnica o dvojnih zvezdah
F7
, 08:00–11:00,
Andrej Zorko
, Izpit iz MF
(
Moderna fizika (MOF)
)
F8
, 08:00–13:00,
Anton Ramšak
, ustni KM
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.04
, 09:00–12:00,
Martin Raič
, Drugi računski izpit
(
Verjetnost (VER)
)
F1
, 09:00–18:00,
Nejc Košnik
VFP
, 09:00–12:00,
Janez Mrčun
(
Matematika II (MAT2)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Ganna Kudryavtseva
,
Lucijan Plevnik
(
Algebra 1 (ALG1)
)
F7
, 14:00–16:00,
Jaka Zaplotnik
, popravni kolokvij
(
Fizika (FKKT teh. var.) (FIZ FKKTT)
)
17. junij – 23. junij 2024
ponedeljek, 17. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.01
, 08:00–10:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, teoretični izpit
(
Analiza 1 (ANA1)
)
2.05
, 08:00–10:00,
Miran Černe
(
Analiza 2a (ANA2A)
)
MFP
, 08:00–20:00,
Nina Rogelja
, Intelligent Environments 2024
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
VFP
, 08:00–20:00,
Nina Rogelja
, Intelligent Environments 2024
Kuščerjev seminar
, 09:00–12:00,
Matej Praprotnik
, Zagovor doktorata Petra Papež
2.01
, 10:00–12:00,
Katarina Brilej
,
Ema Češek
, 1. izpit FA
2.05
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
F1
, 10:00–12:00,
Gregor Kladnik
, 1. pisni izpit iz Fizikalnih merjenj 1 (UNI)
(
Fizikalna merjenja I (FMER1)
)
VFP
, 10:00–12:00,
Katarina Brilej
,
Ema Češek
, Izpit matematika FA EMŠA UŠU
(
()
)
2.01
, 12:00–15:00,
Katarina Brilej
, Časovne vrste izpit
(
Časovne vrste (FIN2-ČV)
)
2.05
, 12:00–15:00,
Tomaž Košir
,
Nika Novak
, Izpit iz Finančne matematike 1
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
2.05
, 15:00–17:00,
Lara Ulčakar
, 2. Izpit klasična mehanika
(
Klasična mehanika (KLM)
)
torek, 18. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
MFP
, 08:00–20:00,
Nina Rogelja
, Intelligent Environments 2024
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
VFP
, 08:00–20:00,
Nina Rogelja
, Intelligent Environments 2024
2.01
, 09:00–10:00,
Matija Vidmar
, VRiS teorija 1
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
2.05
, 09:00–10:00,
Aleš Vavpetič
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
2.01
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
, 2. izpit ANA2 (IŠRM)
2.05
, 10:00–12:00,
Aleš Vavpetič
F5
, 10:00–12:00,
Lara Ulčakar
, Nanofizika, izpit 2
(
Nanofizika (NANF)
)
sreda, 19. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
1.01
, 09:00–12:00,
Jan Grošelj
, Numerično reševanje parcialnih diferencialnih enačb, pisni izpit
(
Numerično reševanje parcialnih diferencialnih enačb (MAT2-NRPDE)
)
2.01
, 10:00–12:00,
Roman Drnovšek
, teoretični test
(
Analiza 2 (FIN-ANA2)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Dejan Govc
,
Davorin Lešnik
(
Logika in množice (LMN)
)
2.05
, 12:00–15:00,
Davorin Lešnik
(
Splošna topologija (STOP)
)
1.01
, 13:00–17:00,
Rafael Benedikt Andrist
, Kompleksna Analiza Final Exam
(
Kompleksna analiza (KA)
)
2.02
, 13:00–15:00,
Gregor Šega
, VR1 izpit
(
Verjetnost 1 (VER1)
)
help
Sejna soba J21
, 13:00–15:00,
Marko Bijuklić
, Senat UL FMF
četrtek, 20. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
F8
, 08:00–13:00,
Anton Ramšak
, ustni KM
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.02
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
(
Uvod v geometrijsko topologijo (MAT-UGT)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Marko Kandić
, Teoretični izpit iz Matematike 4
VFP
, 10:00–12:00,
Klemen Kovač
, 1. izpit iz Moderne fizike II
(
Moderna fizika II (MOF2)
)
2.01
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Izpit AN2(FM)
2.05
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Izpit AN2(FM)
2.05
, 14:00–16:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, teoretični izpit
(
Analiza 2 (IŠRM-ANA2)
)
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
petek, 21. junij
3.04
, 07:00–15:00,
Miran Černe
(
Analiza 2a (ANA2A)
)
F8
, 08:00–13:00,
Anton Ramšak
, ustni KM
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
VFP
, 09:00–12:00,
Matjaž Gomilšek
(
Klasična fizika (KF)
)
2.01
, 10:00–13:00,
Martin Jesenko
,
George Mejak
, 2. izpit iz Mehanike 1
(
Mehanika 1 (MEH1)
)
2.02
, 10:00–12:00,
Janoš Vidali
, 2. izpit iz teorije
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
2.03
, 10:00–12:00,
Roman Drnovšek
,
Nika Novak
, Izpit iz Statistike
(
Statistika (PRA-STA)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Gregor Cigler
,
Lucijan Plevnik
3.10
, 10:00–13:00,
Katarina Brilej
,
Ljupčo Todorovski
, Izpit pri APPR
(
Analiza podatkov s programom R (APR)
)
3.11
, 10:00–13:00,
Katarina Brilej
,
Ljupčo Todorovski
, Izpit pri APPR
(
Analiza podatkov s programom R (APR)
)
1.01
, 11:00–13:00,
Dejan Govc
, Izbrana Poglavja iz Matematike (IŠRM), Drugi izpit
(
Izbrana poglavja iz matematike (IŠRM-IPM)
)
24. junij – 30. junij 2024
ponedeljek, 24. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.05
, 09:00–12:00,
Jan Grošelj
(
Uvod v numerične metode (UNM)
)
F1
, 09:00–13:00,
Janez Mrčun
(
Matematika I (MAT1)
)
2.01
, 10:00–12:00,
Marjetka Knez
,
Ada Sadl
, 2.izpit NM2
(
Numerične metode 2 (FIN-NM 2)
)
2.02
, 10:00–13:00,
Daniel Smertnig
,
Daniel Vitas
, 2. izpit TŠ
(
Teorija števil (TŠ)
)
F2
, 10:00–13:00,
Stanislav Vrtnik
, 1. pisni izpit
(
Fizika I (FIZ1)
)
VFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
2.05
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
, Izpit AN2b
torek, 25. junij
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
1.02
, 10:00–11:00,
Tanja Svetic
, sestanek KS
sreda, 26. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
2.01
, 09:00–13:00,
Jan Rems
,
Gregor Šega
,
Janoš Vidali
, 2. pisni izpit in 3. izpit iz teorije
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Aleš Vavpetič
VFP
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
3.11
, 12:00–15:00,
Matjaž Zaveršnik
, 1. izpit
(
Programiranje 2 (PRA-PRO2)
)
VFP
, 12:00–15:00,
Gregor Skačej
, Pisni izpit iz STD
(
Statistična termodinamika (STD)
)
četrtek, 27. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
F5
, 10:00–12:00,
Dunja Fabjan
(
Astronomija (ASTR)
)
help
Sejna soba J21
, 14:00–16:00,
Barbara Dorić
, SIQUID
petek, 28. junij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.01
, 09:00–12:00,
Ajda Lemut
, 2. izpit LINALG
(
Linearna algebra (LINALG)
)
2.02
, 10:00–12:00,
Miran Černe
,
Uroš Kuzman
(
Analiza 3 (ANA3)
)
2.05
, 10:00–13:00,
Jan Rems
, Izpit
(
Statistika (MAT-STA)
)
F1
, 10:00–12:00,
Gregor Kladnik
, 2. pisni izpit iz Fizikalnih merjenj 1 (UNI)
(
Fizikalna merjenja I (FMER1)
)
2.02
, 12:00–15:00,
Martin Raič
, Drugi izpit
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
1. julij – 7. julij 2024
ponedeljek, 1. julij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.02
, 09:00–18:00,
Mojca Avbelj Korošec
, Poletna šola "Mathematics in Ljubljana 2024"
2.01
, 10:00–12:00,
Roman Drnovšek
, teoretični test
(
Analiza 2 (FIN-ANA2)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Janoš Vidali
, 4. izpit iz teorije
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
F2
, 10:00–13:00,
Stanislav Vrtnik
, 2. pisni izpit
(
Fizika I (FIZ1)
)
VFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
3.05
, 11:00–13:00,
Tadej Kanduč
, NMLSU izpit 2
torek, 2. julij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.05
, 08:00–10:00,
Miran Černe
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
2.02
, 09:00–18:00,
Mojca Avbelj Korošec
, Poletna šola "Mathematics in Ljubljana 2024"
3.05
, 09:00–12:00,
Alex Simpson
, 2. izpit predmeta KAR
(
Kardinalna aritmetika (KARAR)
)
3.06
, 09:00–13:00,
Andoni Zozaya
, Elementary number theory EXAM
(
Elementarna teorija števil (ETŠ)
)
VFP
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
sreda, 3. julij
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.05
, 08:00–10:00,
Miran Černe
(
Analiza 3 (ANA3)
)
P.01
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
P.02
, 08:00–19:00,
Anja Oven
, Poletna šola Qunatum Physics 2024
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
2.01
, 09:00–10:00,
Aleš Vavpetič
2.02
, 09:00–18:00,
Mojca Avbelj Korošec
, Poletna šola "Mathematics in Ljubljana 2024"
MFP
, 09:00–12:00,
Lev Vidmar
VFP
, 10:00–12:00,
Klemen Kovač
, 2. izpit iz Moderne fizike II
(
Moderna fizika II (MOF2)
)
VFP
, 12:00–14:00,
Marko Žnidarič
, izpit Fizika 1
(
Fizika 1 (MAT-FIZ1)
)
četrtek, 4. julij
3.04
, 07:00–15:00,
Miran Černe
(
Analiza 3 (ANA3)
)
3.05
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.02
, 09:00–18:00,
Mojca Avbelj Korošec
, Poletna šola "Mathematics in Ljubljana 2024"
petek, 5. julij
3.04
, 07:00–15:00,
Miran Černe
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
3.05
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.02
, 09:00–18:00,
Mojca Avbelj Korošec
, Poletna šola "Mathematics in Ljubljana 2024"
8. julij – 14. julij 2024
sreda, 10. julij
Sejna soba J21
, 08:00–10:00,
Pino Koc
,
Veronika Simonovska
, NOO Digitalni inženiring - sestanek delovne skupine za prenovo PrM
2.05
, 10:00–12:00,
Oliver Dragičević
, Izpit Matematika 3
15. julij – 21. julij 2024
torek, 16. julij
F8
, 12:00–16:00,
Anton Ramšak
, ustni KM
sreda, 17. julij
F8
, 08:00–13:00,
Anton Ramšak
, ustni KM
12. avgust – 18. avgust 2024
sreda, 14. avgust
F7
, 09:00–11:00,
Jaka Zaplotnik
(
Fizika (FKKT teh. var.) (FIZ FKKTT)
)
19. avgust – 25. avgust 2024
ponedeljek, 19. avgust
2.02
, 09:00–12:00,
Martin Raič
, Tretji izpit
(
Verjetnost z mero (VEM)
)
3.06
, 09:00–13:00,
Andoni Zozaya
, Elementary number theory EXAM
(
Elementarna teorija števil (ETŠ)
)
P.02
, 09:00–12:00,
Ajda Lemut
, 3. izpit LINALG
(
Linearna algebra (LINALG)
)
VFP
, 09:00–12:00,
Janez Mrčun
(
Matematika II (MAT2)
)
2.05
, 10:00–13:00,
Dejan Govc
, Analiza 1, 2. pisni izpit
(
Analiza 1 (MAT-ANA1)
)
F1
, 10:00–13:00,
Blaž Jelenc
F4
, 10:00–12:00,
Katja Strašek
, Izpit UBF
(
Uvod v biofiziko (BF mikro.) (UBF BFM)
)
F7
, 10:00–12:00,
Jaka Zaplotnik
, popravni kolokvij
(
Fizika (FKKT teh. var.) (FIZ FKKTT)
)
MFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
2.05
, 14:00–16:00,
Blaž Jelenc
torek, 20. avgust
2.05
, 10:00–12:00,
Gregor Cigler
,
Vesna Iršič
3.07
, 10:00–12:00,
Alex Simpson
(
Matematično izražanje v angleškem jeziku (PRA-MIAJ)
)
P.02
, 10:00–12:00,
Lucijan Plevnik
, Izpit
(
Teorija mere (TM)
)
2.02
, 12:00–14:00,
Dejan Govc
, Izbrana Poglavja iz Matematike (IŠRM), Tretji izpit
(
Izbrana poglavja iz matematike (IŠRM-IPM)
)
2.05
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
, Izpit AN2b
sreda, 21. avgust
2.01
, 08:00–10:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, teoretični izpit
(
Analiza 1 (ANA1)
)
VFP
, 08:00–10:00,
Peter Goričan
(
Matematika 1 (PRA-MAT1)
)
2.03
, 10:00–13:00,
Primož Moravec
,
Andoni Zozaya
, Algebra 3, drugi rok
(
Algebra 3 (MAT-ALG3)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Jan Rems
(
Teorija iger (TI)
)
VFP
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
2.05
, 12:00–13:00,
Jan Rems
(
Teorija iger (TI)
)
2.01
, 13:00–15:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Izpit AN2(FM)
2.05
, 13:00–15:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Izpit AN2(FM)
četrtek, 22. avgust
2.01
, 10:00–12:00,
Lucijan Plevnik
, Izpit Ana1 IŠRM
2.02
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
(
Uvod v geometrijsko topologijo (MAT-UGT)
)
3.11
, 12:00–15:00,
Matjaž Zaveršnik
, 2. izpit
(
Programiranje 2 (PRA-PRO2)
)
petek, 23. avgust
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.05
, 10:00–12:00,
Ganna Kudryavtseva
,
Lucijan Plevnik
(
Algebra 1 (ALG1)
)
3.06
, 10:00–12:00,
Ada Sadl
,
Emil Žagar
, 3.izpit NM-ISRM
F1
, 10:00–12:00,
Gregor Kladnik
, 3. pisni izpit iz Fizikalnih merjenj 1 (UNI)
(
Fizikalna merjenja I (FMER1)
)
MFP
, 10:00–13:00,
Simon Čopar
VFP
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
2.01
, 11:00–14:00,
Martin Jesenko
,
George Mejak
, 3. izpit iz Mehanike 1
(
Mehanika 1 (MEH1)
)
VFP
, 12:00–15:00,
David Dolžan
,
Boštjan Lemež
,
Gregor Rus
,
Gašper Žajdela
, Izpit Matematika (FFA)
2.05
, 16:00–18:00,
Sašo Strle
(
Analiza 1 (ANA1)
)
26. avgust – 1. september 2024
ponedeljek, 26. avgust
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.01
, 09:00–13:00,
Jan Rems
,
Gregor Šega
,
Janoš Vidali
, 3. pisni izpit in 5. izpit iz teorije
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
1.01
, 10:00–13:00,
Tomaž Košir
,
Nika Novak
, Izpit iz Finančne matematike 1
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Gregor Cigler
,
Lucijan Plevnik
VFP
, 10:00–12:00,
Lara Ulčakar
, 3. izpit iz klasične mehanike
(
Klasična mehanika (KLM)
)
2.01
, 13:00–15:00,
Marko Kandić
, Teoretični izpit iz Matematike 4
2.05
, 13:00–15:00,
Gregor Cigler
torek, 27. avgust
2.01
, 08:00–10:00,
Miran Černe
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
2.05
, 09:00–12:00,
Jan Grošelj
(
Uvod v numerične metode (UNM)
)
3.10
, 09:00–13:00,
Matija Pretnar
(
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP PRA)
,
Računalniški praktikum (mat) (RP (M))
,
Računalniški praktikum MAT (RP (M))
)
3.11
, 09:00–13:00,
Matija Pretnar
(
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP PRA)
,
Računalniški praktikum (mat) (RP (M))
,
Računalniški praktikum MAT (RP (M))
)
3.12
, 09:00–13:00,
Matija Pretnar
(
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP PRA)
,
Računalniški praktikum (mat) (RP (M))
,
Računalniški praktikum MAT (RP (M))
)
P.01
, 09:00–13:00,
Matija Pretnar
(
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP PRA)
,
Računalniški praktikum (mat) (RP (M))
,
Računalniški praktikum MAT (RP (M))
)
P.02
, 09:00–13:00,
Matija Pretnar
(
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP)
,
Računalniški praktikum (RP PRA)
,
Računalniški praktikum (mat) (RP (M))
,
Računalniški praktikum MAT (RP (M))
)
VFP
, 09:00–13:00,
Janez Mrčun
(
Matematika I (MAT1)
)
2.02
, 10:00–12:00,
Miran Černe
,
Uroš Kuzman
(
Analiza 3 (ANA3)
)
sreda, 28. avgust
2.05
, 09:00–10:00,
Aleš Vavpetič
3.10
, 09:00–13:00,
Matija Pretnar
(
Programiranje 1 (PROG1)
)
3.11
, 09:00–13:00,
Matija Pretnar
(
Programiranje 1 (PROG1)
)
2.01
, 10:00–12:00,
Roman Drnovšek
, teoretični test
(
Analiza 2 (FIN-ANA2)
)
2.02
, 10:00–12:00,
Roman Drnovšek
,
Nika Novak
, Izpit iz Statistike
(
Statistika (PRA-STA)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Aleš Vavpetič
2.02
, 13:00–16:00,
Martin Raič
, Tretji izpit
(
Verjetnostni račun in statistika (VRS)
)
četrtek, 29. avgust
3.04
, 07:00–15:00,
Miran Černe
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
2.01
, 09:00–12:00,
Jan Grošelj
(
Izbrana poglavja iz numerične matematike / Numerična aproksimacija in interpolacija (IPNM / NAI)
)
VFP
, 09:00–12:00,
Matjaž Gomilšek
(
Klasična fizika (KF)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
F1
, 10:00–12:00,
Gregor Skačej
, Izpit iz TOTP (NTF).
(
Teor. osnove tisk. procesov (NTF) (TOTP NTF)
)
F3
, 10:00–12:00,
Anja Jug
, FSD
F5
, 10:00–12:00,
Lara Ulčakar
, Izpit 3
(
Nanofizika (NANF)
)
2.05
, 13:00–15:00,
Oliver Dragičević
, Izpit Matematika 3
petek, 30. avgust
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
MFP
, 08:00–10:00,
Marko Žnidarič
, izpit Fizika 1
(
Fizika 1 (MAT-FIZ1)
)
2.04
, 09:00–12:00,
Martin Raič
, Tretji računski izpit
(
Verjetnost (VER)
)
2.01
, 10:00–12:00,
Oliver Dragičević
, Izpit Analiza 1 (IŠRM)
2.05
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
(
Splošna topologija (STOP)
)
3.07
, 10:00–12:00,
Alex Simpson
(
Matematično izražanje v angleškem jeziku (PRA-MIAJ)
)
F2
, 10:00–13:00,
Stanislav Vrtnik
, 3. pisni izpit
(
Fizika I (FIZ1)
)
P.02
, 12:00–14:00,
Uroš Kuzman
(
Analiza 3 (ANA3)
)
2. september – 8. september 2024
ponedeljek, 2. september
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
2.02
, 10:00–12:00,
Gregor Šega
, Izpit VR1
(
Verjetnost 1 (VER1)
)
2.03
, 10:00–13:00,
Primož Moravec
,
Andoni Zozaya
, Algebra 3, tretji rok
(
Algebra 3 (MAT-ALG3)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Dejan Govc
,
Davorin Lešnik
(
Logika in množice (LMN)
)
VFP
, 10:00–13:00,
Gregor Skačej
, Pisni izpit iz STD
(
Statistična termodinamika (STD)
)
2.05
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
, Izpit AN2b
torek, 3. september
F1
, 08:00–18:00,
Miha Muškinja
, ATLAS Standard Model workshop
VFP
, 09:00–12:00,
Janez Mrčun
(
Matematika II (MAT2)
)
1.01
, 10:00–13:00,
Dejan Govc
, Analiza 1, 3. pisni izpit
(
Analiza 1 (MAT-ANA1)
)
2.01
, 10:00–12:00,
Janoš Vidali
, 6. izpit iz teorije
(
Optimizacijske metode (FIN-OM)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Peter Goričan
(
Matematika 1 (PRA-MAT1)
)
P.02
, 10:00–12:00,
Lucijan Plevnik
, Izpit
(
Teorija mere (TM)
)
2.05
, 12:00–18:00,
Miha Muškinja
, ATLAS Standard Model workshop
VFP
, 12:00–18:00,
Miha Muškinja
, ATLAS Standard Model workshop
sreda, 4. september
3.10
, 09:00–12:00,
Matjaž Zaveršnik
, 3. izpit Računalniški praktikum (fiz)
3.11
, 09:00–12:00,
Matjaž Zaveršnik
, 3. izpit Računalniški praktikum (fiz)
3.12
, 09:00–12:00,
Matjaž Zaveršnik
, 3. izpit Računalniški praktikum (fiz)
F1
, 10:00–13:00,
Blaž Jelenc
VFP
, 10:00–12:00,
Davorin Lešnik
2.01
, 12:00–14:00,
Uroš Kuzman
(
Analiza 3 (ANA3)
)
3.11
, 12:00–15:00,
Matjaž Zaveršnik
, 3. izpit
(
Programiranje 2 (PRA-PRO2)
)
četrtek, 5. september
2.05
, 08:00–10:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, teoretični izpit
(
Analiza 1 (ANA1)
)
F5
, 10:00–12:00,
Dunja Fabjan
(
Astronomija (ASTR)
)
petek, 6. september
2.05
, 08:00–10:00,
Miran Černe
, 2. izpit iz teorije
(
Analiza 2a (ANA2A)
)
F1
, 08:00–18:00,
Miha Muškinja
, ATLAS Standard Model workshop
VFP
, 08:00–18:00,
Miha Muškinja
, ATLAS Standard Model workshop
2.01
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
, 3. izpit ANA2 (IŠRM)
2.02
, 10:00–13:00,
Jan Rems
, izpit
(
Statistika (MAT-STA)
)
3.10
, 10:00–13:00,
Katarina Brilej
,
Ljupčo Todorovski
, Izpit pri APPR
(
Analiza podatkov s programom R (APR)
)
3.11
, 10:00–13:00,
Katarina Brilej
,
Ljupčo Todorovski
, Izpit pri APPR
(
Analiza podatkov s programom R (APR)
)
F2
, 10:00–12:00,
Martin Klanjsek
(
Elektromagnetno polje (EMP)
)
2.01
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Izpit AN2(FM)
2.05
, 12:00–14:00,
Gregor Cigler
,
Andraž Maier
, Izpit AN2(FM)
3.04
, 12:00–19:00,
Miran Černe
(
Analiza 2a (ANA2A)
)
9. september – 15. september 2024
ponedeljek, 9. september
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.05
, 10:00–12:00,
Gregor Cigler
,
Lucijan Plevnik
torek, 10. september
3.04
, 07:00–13:00,
Janez Mrčun
, ustni izpiti
2.05
, 09:00–10:00,
Aleš Vavpetič
2.01
, 10:00–12:00,
Marko Kandić
, Teoretični izpit iz Matematike 4
2.05
, 10:00–12:00,
Barbara Drinovec Drnovšek
, teoretični izpit
(
Analiza 2 (IŠRM-ANA2)
)
3.05
, 10:00–12:00,
Blaž Jelenc
2.01
, 12:00–15:00,
Tomaž Košir
,
Nika Novak
, Izpit iz Finančne matematike 1
(
Finančna matematika 1 (FIN-FM1)
)
sreda, 11. september
2.05
, 08:00–10:00,
Miran Černe
(
Analiza 3 (ANA3)
)
3.04
, 12:00–19:00,
Miran Černe
(
Analiza 3 (ANA3)
)
četrtek, 12. september
2.05
, 08:00–10:00,
Miran Černe
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
2.01
, 10:00–12:00,
Roman Drnovšek
, teoretični test
(
Analiza 2 (FIN-ANA2)
)
2.05
, 10:00–12:00,
Aleš Vavpetič
3.04
, 12:00–19:00,
Miran Černe
(
Analiza 2b (MAT-ANA2b)
)
16. september – 22. september 2024
sreda, 18. september
help
Sejna soba J21
, 13:00–15:00,
Marko Bijuklić
, Senat UL FMF
petek, 20. september
2.05
, 09:00–16:00,
Damjan Kobal
, FMF seminar za učitelje matematike
(
ZUNANJE OBVEZNOSTI (ZUNANJE OBVEZNOSTI)
)
sobota, 21. september
2.05
, 09:00–16:00,
Damjan Kobal
, FMF seminar za učitelje natematike
(
ZUNANJE OBVEZNOSTI (ZUNANJE OBVEZNOSTI)
)
23. september – 29. september 2024
torek, 24. september
VFP
, 10:00–18:00,
Barbara Dorić
, Dogodek Crowdhelix
20. januar – 26. januar 2025
petek, 24. januar
2.05
, 09:00–16:00,
Damjan Kobal
, FMF seminar za učitelje matematike
(
ZUNANJE OBVEZNOSTI (ZUNANJE OBVEZNOSTI)
)
sobota, 25. januar
2.05
, 09:00–16:00,
Damjan Kobal
, FMF seminar za učitelje matematike
(
ZUNANJE OBVEZNOSTI (ZUNANJE OBVEZNOSTI)
)